Kolejny sukces na koncie laskarzy z Cieszyn

Tym razem zawodnicy KS Cieszyn 24.11.2018 wzięli udział w Międzynarodowym Halowym Turnieju SUDA CUP – 22 Ročnik, zorganizowanym przez zaprzyjaźnionych sąsiadów Slavia Hradec Králové z Czech. W rozgrywkach wzięło udziało 8 klubów sportowych w trzech kategoriach wiekowych U10, U12 i U14 z Polski, Czech, Słowacji i Chorwacji. Po całym dniu rozgrywek ostatecznie drużyna KS Cieszyn w kategorii U12 uplasowała się na trzeciej pozycji, przywożąc do domu kolejne trofeum w postaci pucharu oraz brązowe medale. Srebro przypadło drużynie Warta Poznań, a złoto odebrali zawodnicy ZHS Zagrzeb. W turnieju tym zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy z każdej drużyny. W naszej wyróżnienie zdobył bramkarz Szymon Suliga, za co składamy mu ogromne gratulacje i dziękujemy za piękną i waleczną, pełną poświęcenia grę. Młodsi zawodnicy (kat. U10) cieszyńskiego klubu zajęli piąte miejsce.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie barw biało-czerwonych oraz naszego miasta Cieszyna na arenie międzynarodowej.

źródło: informacja prasowa