Krystian Holubek / Wojciech Grzybek po 1 Łodygowickim Rally Sprincie

Mimo wielu przeciwnościom losu imprezę ukończyliśmy. Zajęliśmy 7 miejsce w klasie na 18 startujących załóg oraz 16 miejsce na 79 startujących w klasyfikacji generalnej. Trasa była szybka, a zarazem techniczna. Odcinek o długości 7,5 kilometra na miarę Mistrzostw Polski. Niestety szutrowy łącznik był w opłakanym stanie. Dziury, wystające cegłówki, stalowe pręty zebrały żniwa. Imprezę ukończyło 58 załóg. Nie ominęły nas przygody. Uszkodzona opona na pierwszym odcinku była niczym w porównaniu do awarii wentylatora po drugim przejeździe. Dzięki pomocy Gluza Rally Team uruchomiliśmy wentylator partyzanckim sposobem na stałe i tak przejechaliśmy 3 i 4 odcinek nie narażając silnika na przegrzanie. To właśnie przez zmagania z problemami nawet i 7 miejsce smakuje lepiej. Chcieliśmy podziękować Piotr Gawlikowski, bez którego pomocy nasz start nie miał by miejsca, oraz Tomaszowi Andrzejewskiemu za dowiezienie kół z Cieszyna w ekspresowym tempie na strefę serwisową„.