KS Kuźnia Ustroń: Festiwal bramek i pewne zwycięstwo

ks kuźnia ustroń

Do spotkania zespół przystępował z dwoma zdobytymi punktami w trzech ostatnich meczach. Początkowe fragmenty meczu to gra w środku pola z lekką przewagą optyczną zespołu gości. W 29 minucie na sprytny strzał zdecydował się Konrad Kuder i prowadzimy 1:0. Kolejne minuty to głównie przewaga naszego zespołu. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy drugą bramkę dla naszej drużyny zdobywa Anton Fizek i do przerwy pewnie prowadzimy – relacjonuje KS Kuźnia Ustroń.

Druga połowa rozpoczyna się pięknym lobem Michała Pietraczyka nad Mirosławem Kuczerą. Trzy minuty później po pięknej akcji, w sytuacji sam na sam gola na 4:0 zdobywa Maksymilian Wojtasik. W 67 minucie Jakuba Waliczka zmienia Adrian Sikora i już w pierwszym kontakcie z piłką strzela gola. Kolejną bramkę na 6:0 nasz snajper zdobywa pięć minut później. Drużyna gości uzyskała honorowe trafienie w 86 minucie gry, po niefortunnej interwencji Dariusza Ruckiego.