Krystian Holubek

Była to dla nas impreza pełna nowych doświadczeń, nauki, szczególnie jeśli chodzi o opis trasy. Zajęliśmy 6 miejsce w klasie 3 na 15 startujących załóg. Wynik ten zawdzięczamy Jerzemu Tomaszczykowi, który zgodził się pojechać na prawym fotelu i podzielić się z nami swoją cenną wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem.

Był to dla nas bardzo udany start, mimo niewielkich problemów z biegami na drugiej próbie oraz wizytą poza drogą na trzeciej. Owa przygoda w polu miała miejsce na hamowaniu z długiej prostej z wybiciami na której rozpędziliśmy do 160km/h i nie zmieściliśmy się w zakręt o kącie 90 stopni. Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ obyło się jedynie ze stratą 15 sekund.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego startu. Wiemy już, nad czym konkretnie musimy pracować. Dowiedzieliśmy się, że nawet na krótkiej 2-kilometrowej próbie, którą pokonywaliśmy czterokrotnie, opis trasy jest bardzo ważny.

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie:

Florys Ryszard Florczykiewiczwww.florys.ox.pl – firma ogrodnicza
VIFIwww.vifi.pl – Internetowy portal informacyjny, nasz patron medialny

Opony RACE GC sprawdziły się jak zwykle świetnie

Mariusz Cieślar 

Dzięki trzeciemu miejscu na super sprincie w Lipowcu wg. moich obliczeń zostajemy liderami klasy 2 z 43 punktami na koncie z przewagą 4pkt. nad załogą Patryk Siąkała / Dominik Siąkała oraz 7pkt nad załogą Daniel Dembinny / Damian Włodarczyk !!! Zapowiada się mega ciekawa walka podczas ostatniej rundy w Jastrzebiu-Zdroju, która odbędzie się dopiero początkiem grudnia!
Dzięki raz jeszcze Szymon Gańczarczyk za chęć pilotażu oraz RACE GC za najlepsze opony do sportu!!! 

Na skróty

O nas

Twitter

ⓒ2017 vifi.pl / Projekt i wykonanie: Marcin Bujok