Uczciwy mieszkaniec

policja

W poniedziałek mężczyzna spacerujący ul. Morcinka w Cieszynie odnalazł portfel. Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Dzięki godnej naśladowania postawie uczciwego mężczyzny, znalezione przedmioty trafiły już do właściciela – informuje cieszyńska Policja.

W poniedziałek rano 49-letni mieszkaniec Cieszyna spacerując ul. Morcinka w Cieszynie zauważył na parkingu zagubiony portfel. Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Mężczyzna zgłosił się do cieszyńskiej komendy i osobiście przekazał znalezione przedmioty policjantom. Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce zamieszkania ich właścicielki. Okazała się nią 59-letnia mieszkanka Cieszyna. O zagubieniu portfela zorientowała się w momencie, gdy stróże prawa poinformowali ją o znalezisku. W ogóle nie była świadoma tego, że utraciła przedmioty. Dokładnie opisała utracony portfel oraz wskazała, jaka kwota pieniędzy się w nim znajdowała. Zgubę odebrała osobiście w cieszyńskiej komendzie.

49-letni mieszkaniec Cieszyna niewątpliwie zasługuje na duże uznanie i szacunek. Dziękujemy za uczciwą i godną naśladowania postawę, która niewątpliwie powinna być wzorem dla każdego.

źródło: KPP w Cieszynie

Exit mobile version